Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach
W ośrodku Leśna Polana odbył się kolejny już obóz, w ramach projektu Polsko – Czeskiego. Uczestniczyli w nim nasi uczniowie 1 i 2 klasy o profilu wojskowym. 36 uczestników z Polski i Czech wzięło udział w zajęciach strzeleckich, samoobronie, nurkowaniu, udzielaniu pierwszej pomocy. Wszyscy uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności taktyczne w meczu paintball. Mogli przetestować wytrzymałość swoich rąk i odporność na lęk wysokości na ściance wspinaczkowej. Były gry i zabawy, wycieczki i dużo uśmiechu.
Jerzy Sądel
Nasza strona używa plików cookies, aby zapewnić jej prawidłowe działanie oraz w celach statystycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.