Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach
16 kwietnia Nikola Glenc, Dawid Franiczek, Wiktoria Żydek z kl.II Tc i Angelika Kuczera z kl. I Tb wzięli udział w Powiatowym Konkursie Kulinarnym " Pasta i basta-pasta primavera" organizowanym przez PODN w Wodzisławiu Śl. we współpracy z ZSE. Nikola i Dawid wykonali potrawę: „Kaczka sous vide/flambirowane krewetki/makaron z sosem pomidorowo- miętowym/szparagi/chips z parmezanu zajmując II miejsce. Wiktoria i Angelika sporządziły potrawę” Gniazda makaronowe ze szpinakiem/krewetki/puree kukurydziane”. Potrawy były pyszne a uczniów wspierała pani Wiesława Krajczok.Dziękuję i gratuluję.
Alicja Pawliczek
Nasza strona używa plików cookies, aby zapewnić jej prawidłowe działanie oraz w celach statystycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.